Rekrutacja

Nasza Galeria

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1779
mod_vvisit_counterWczoraj2162
mod_vvisit_counterTen tydzień3941
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień15168
mod_vvisit_counterTen miesiąc39716
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc34660
mod_vvisit_counterWszystkie dni1743917

Aktualnie: gości 84, 
botów 3 połączonych
Twój IP: 54.166.150.10
 , 
Dzisiaj: Paź 23, 2017

Nawigacja

Bible Verse of the Day

Wiem, dlaczego wybieram

Prezentacja Wiem, dlaczego wybieram (pdf)

Bieg do urny - podsumowanie

         

Projekt Wiem, dlaczego wybieram to cykl działań edukacyjnych dla uczniów dotyczących budowania społeczeństwa obywatelskiego przez wspieranie frekwencji wyborczej. Poprzez podnoszenie świadomości uczniów oraz angażowanie ich w działania w środowisku lokalnym ma na celu promocję aktywnych postaw obywatelskich. Nasi Gimnazjaliści w nim SĄ! 

Pobierz informację (pdf)

Nasz projekt nabiera kształtów. Ruszyliśmy z działaniami. Już wkrótce będzie o nas głośno w mieście. Na razie promujemy swój projekt. Tu znajduje się informacja ze strony naszego Urzędu Miasta. http://um.suwalki.pl/projekt-wiem-dlaczego-wybieram/